SUPP
przerwa świąteczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Koordynator SUPP   
środa, 26 października 2016 13:14

Szanowni Klienci,
w dniach od 31 października 2016 roku do 02 listopada 2016 roku Poradnia będzie nieczynna.
Zapraszamy już w czwartek 03 listopada 2016 roku

 
GRAFIK SUPP semestr zimowy 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Koordynator SUPP   
środa, 26 października 2016 11:59

 
dyżury w semestrze zimowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Koordynator SUPP   
piątek, 07 października 2016 14:48

Szanowni Klienci,

w tym semestrze rozpoczniemy dyżury w drugiej połowie października.
Informacja pojawi się na stronie.

 
aplikacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Koordynator SUPP   
piątek, 07 października 2016 14:46

Szanowni studenci, 
kandydatów do SUPP w semestrze zimowym roku akademickiego 2015/2016 proszę o wysłanie zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 10 października 2016 roku
Studencka Uniwersytecka Poradnia Prawna udziela pomocy prawnej osobom, którym sytuacja materialna nie pozwala na korzystanie z profesjonalnych usług prawniczych. 
W Poradni sporządza się opinie prawne i wzory pism procesowych.

Studenci będący wolontariuszami pracują w czterech sekcjach: cywilnej, karnej, administracyjnej i prawa pracy. Każdy student należy do jednej sekcji. Studenci pracują w parach - każda para raz w tygodniu odbywa dyżur trwający dwie godziny. Na dyżurach odbywają się spotkania z klientami, podczas których przyjmowane są nowe sprawy i wydawane sporządzone opinie.

Studenci pracują pod nadzorem i opieką merytoryczną pracowników naukowych Uniwersytetu. Dla każdej pary przydzielony jest opiekun, który sprawdza i zatwierdza przygotowywane przez studentów projekty opinii.

Wolontariat w Poradni trwa minimum przez jeden semestr. Istnieje możliwość zapisania się na przedmiot dodatkowy "Poradnia prawna" w systemie USOS, który jest punktowany tak jak wszystkie inne przedmioty dodatkowe, a podstawą uzyskania zaliczenia jest uczestniczenie w pracy Poradni i prawidłowe wywiązywanie się z obowiązków. W ramach działalności w SUPP można również zaliczyć obowiązkowe praktyki studenckie.

Szczegółowe zasady funkcjonowania Poradni, w tym informacje o przydzieleniu do sekcji, pary i opiekuna, będą przekazane na spotkaniu wszystkich przyjętych wolontariuszy, o terminie którego zostaną oni poinformowani.

 
informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Koordynator SUPP   
środa, 01 czerwca 2016 07:23

Szanowni Państwo,
dyżury w semestrze letnim trwają do 14 czerwca 2016 roku. 
Zapraszamy

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 3 z 6